Adwokat Poznań - Kancelaria Jaśkiewicz&Papieska


Ul. Wyspiańskiego 11/3
60-749 Poznań (wielkopolskie)

Strona internetowa: https://jp-adwokaci.pl/
tel: 606 852 838
Tagi: adwokat poznań

Opis/Usługi:
Kancelaria Adwokacka Jaśkiewicz & Papierska świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, a także korporacyjnych. Duże doświadczenie oraz umiejętność rozwiązywania nawet najbardziej zawiłych problemów sprawiają, że kancelaria zapewnia wsparcie na każdym etapie postępowania sprawy.
Zespół adwokatów świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, separacje, podział majątku, alimenty), prawa spadkowego (majątek, wierzytelności, długi), prawa cywilnego, prawa karnego, prawa konsumenckiego oraz konkurencji. Porady prawne kierowane są również do osób, które ubiegają się o odszkodowanie.
Załoga profesjonalistów gwarantuje klientom rzetelne wsparcie w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz indywidualne podejście wraz z ochroną danych. Pomoc prawna ze strony kancelarii w Poznaniu jest świadczona w oparciu o zasady etyki zawodowej o wysokich standardach.
Skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką Jaśkiewicz & Papierska i umów się na pierwsze spotkanie!Podobne wizytówki

 • Kancelaria Masiota-adwokaci i radcowie prawni
  Kancelaria Masiota-adwokaci i radcowie prawni
  Paderewskiego 6/2,
  61-770 Poznań (wielkopolskie)

  Za główny cel stawiamy sobie zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym.

 • Kancelaria Adwokacka Poznań - Kamil Wasilewski
  Kancelaria Adwokacka Poznań - Kamil Wasilewski
  Kazimierza Mielęckiego 5
  61 494 Poznań (wielkopolskie)

  Kancelaria Adwokacka - Kamil Wasilewski - specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, handlowym oraz prawie karnym i rodzinnym. Zapraszamy do współpracy z Naszą kancelari...

 • Kancelaria Adwokacka Maciej Konenc
  Kancelaria Adwokacka Maciej Konenc
  Bóżnicza 1
  61-751 Poznań (wielkopolskie)

  Poznańska kancelaria adwokacka specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych. Kancelaria oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz firmom. Kancelaria prowadzi usługi w zakresie reprezentowania klientów przed Sądami, Prokuraturami, organami ...