Geko Kancelaria Pomocy Zadłużonym


Ul. Generała Franciszka Kleeberga 2
85-791 Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)

Strona internetowa: www.geko-upadlosc.pl/
tel: 605330285
Tagi: upadłosć, upadłość konsumencka, prawnik upadłość, oddłużanie, restrukturyzacja, pełnomocnictwo, długi bydgoszcz, bydgoszcz

Opis/Usługi:
GEKO – Kancelaria Pomocy Zadłużonym rozwiązuje problemy finansowe osób oraz firm mających problemy z zadłużeniem. Przeprowadzamy skuteczne oddłużanie osób fizycznych i przedsiębiorców.

Przeprowadzamy analizę dokumentów od klienta, na podstawie których potrafimy ocenić ryzyko i opracować strategię oddłużania.Dokonujemy przeglądu sytuacji finansowej klienta niezbędnej do merytorycznej oceny złożenia wniosku o upadłość. Naszych klientów reprezentujemy przed wierzycielami w postępowaniach pozasądowych. Zawieramy w ich imieniu ugody z instytucjami finansowymi, Urzędami Skarbowymi, KRUS, ZUS.

W oparciu o przepisy ustawy prowadzimy dla naszych klientów sprawy z zakresu upadłości konsumenckiej i układów z wierzycielami. Po nowelizacji przepisów prawnych możliwe stało się uzyskanie umorzenia długów w procedurze sądowej. Wymogiem nie musi być posiadanie majątku przez dłużnika. Przeprowadzimy sprawę od wniesienia wniosku do sądu do prawomocnego zakończenia postępowania upadłościowego.

Oferta usług Kancelarii kierowana jest także do przedsiębiorców oraz rolników.
Prowadzimy Oddłużanie oraz Restrukturyzujemy zobowiązania. Zapewniamy ochronę majątku dłużnika przed Komornikiem Zgodnie z prawem przeprowadzamy likwidację zadłużonego przedsiębiorstwa i uwalniamy przedsiębiorcę od odpowiedzialności za długi.

Nasza Kancelaria każdemu Klientowi umożliwia wstępną analizę sprawy podczas rozmowy telefonicznej w której Klient dowiaduje się czy jego sytuacja pozwala na przeprowadzenie postępowania upadłościowego lub zawarcie ugody z bankiem czy wierzycielem. W przypadku sytuacji, kiedy ogłoszenie upadłości konsumenckiej lub ugody jest zasadne, umożliwiamy reprezentację Klienta, rozpoczęcie procedury oddłużenia aż do całkowitego zakończenia postępowania sądowego. Naszych klientów przygotowujemy do postępowania sądowego. Dla klienta możemy przygotować indywidualny plan pomocy uwzględniający jego aktualną sytuację. Pomoc prawna naszej Kancelarii umożliwia klientom rozwiązanie ich problemów finansowych. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy specjalistów w pomocy zadłużonym. Skuteczna pomoc prawna dla klientów banków, parabanków i firm pożyczkowych.

KONTAKT:
Tel: 605 330 285
Email: [email protected]

Zapraszamy do naszych biur w Bydgoszczy i Toruniu:
BYDGOSZCZ
ul. Generała Franciszka Kleeberga 2,
85-791 Bydgoszcz
TORUŃ
ul. Władysława Łokietka 5
87-100 Toruń
https://www.geko-upadlosc.pl/



Podobne wizytówki

 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski
  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski
  Wojska Polskiego 35/1C
  87-800 Włocławek (kujawsko-pomorskie)

  Kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych, Podmiotów gospodarczych. Obszary praktyki: sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, odszkodowania, windykacja należności, przekształcenia, prawo pracy.

 • Usługi Prawnicze Martine Szyperska
  Usługi Prawnicze Martine Szyperska
  Ul. Szosa Okrężna 32 Lok. 6
  87-100 Toruń (kujawsko-pomorskie)

  Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się m.in. w sprawach cywilnych, rodzinnych i spadkowych. Udziela porad prawnych, reprezentuje klientów przed sądami.

 • Usługi Prawnicze Krzysztof Mądrowski
  Usługi Prawnicze Krzysztof Mądrowski
  Ul. Spokojna 17
  88-153 Kruszwica (kujawsko-pomorskie)

  Biuro porad prawnych - doradztwo dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.