Kancelaria Adwokacka adw. Sławomir Mariusz Procyk

Ul. Słowackiego 3/1
58-300 Wałbrzych (dolnośląskie)

tel: 74 666 68 66
Szerokość geograficzna: 50.76763
Długość geograficzna: 16.28125
Tagi: obrońca, kancelaria adwokacka, adwokaci, prawnik, radca prawny, adwokat, kancelaria prawna,

Opis/Usługi:
Kancelaria adwokacka zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego i obsługą podmiotów gospodarczych. Obszar działalności obejmuje teren całego kraju. Kancelaria adwokacka Łyczywek zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego i obsługą podmiotów gospodarczych. Obszar działalności kancelarii obejmuje swoim zasięgiem całe województwo zachodniopomorskie, a dla potrzeb i w interesie naszych klientów również w innych województwach. Oprócz adwokatów, w kancelarii odbywają praktykę aplikanci.Ważna informacja

 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne wizytówki

 • Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Dopierała
  Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Dopierała
  Ul. Wały Jagiellońskie 26
  56-400 Oleśnica (dolnośląskie)

  Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną podmiotom gospodarczym, jak i klientom indywidualnym. Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne w zakresie prawa: cywilnego,rodzinnego,karnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjnego, gospoda...

 • Kancelaria Adwokacka adw. Patrycja Ławiak
  Kancelaria Adwokacka adw. Patrycja Ławiak
  Ul. Staromiejska 13
  67-210 Głogów (dolnośląskie)

  Kompleksowa obsługa prawna klientów indywidualnych, firm i instytucji. Zajmujemy się sprawami karnymi, cywilnymi, gospodarczymi, obsługą spółek prawa handlowego w zakresie prowadzonej przez nie działalności, zagadnieniami prawa UE.

 • Kancelaria Adwokacka Adw. Patrycja Kulińska
  Kancelaria Adwokacka Adw. Patrycja Kulińska
  Ul. Świdnicka 18/20p. I Lok. 3
  50-068 Wrocław (dolnośląskie)

  Profesjonalna obsługa, fachowa pomoc. Adwokat oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych i prawnych z zakresu prawa karnego, cywilnego, cywilnego, rodzinnego i gospodarczego.