Kancelaria Adwokacka Łukasz Huszno


Jagiellońska 3/19
46-200 Kluczbork (opolskie)

Strona internetowa: https://adwokathuszno.pl
tel: 606 475 206
Tagi: adwokat kluszbork, adwokat praszka, adwokat huszno

Opis/Usługi:
Kancelaria Adwokacka Łukasz Huszno została założona w Kluczborku w 2021 roku. Przez poprzednie osiem lat, jej założyciel praktykował jako radca prawny w Kancelarii Radców Prawnych Więcławik & Huszno s.c., zdobywając tam doświadczenie zawodowe.
Dla rozszerzenia usług (także na miejscowości takie jak Olesno, Wołczyn czy Byczyna) została utworzona także filia w Praszce.
Kancelaria świadczy usługi dla klientów indywidualnych, ale również biznesowych, na zasadzie bieżącego doradztwa prawnego oraz umów o stałe świadczenie usług. Z jakimi sprawami można zgłosić się do adwokata Łukasza Huszno? Kancelaria zajmuje się kwestiami dotyczącymi prawa spółek, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa karno-skarbowego i karnego, prawa rodzinnego, budowlanego. Obsługuje rolników, przedsiębiorców, osoby działające w sektorze dróg i transportu.Podobne wizytówki

 • Kancelaria adwokacka dr Jarosław Marciniak
  Kancelaria adwokacka dr Jarosław Marciniak
  Katowicka, 63/1
  45-061 Opole (opolskie)

  specjalizacja : prawo pracy, ubezpieczenia społeczne, rodzinne

 • Adwokat Piotr Czajkowski Kancelaria Adwokacka
  Adwokat Piotr Czajkowski Kancelaria Adwokacka
  Rynek 36A Lok. 4
  48-300 Nysa (opolskie)

  Kancelaria zajmuje się szeregiem spraw z wielu dziedzin prawa, do którego można zaliczyć prawo cywilne, rodzinne, karne i wykroczeniowe, gospodarcze czy też handlowe.

 • Rop Anna Maria Adwokat
  Rop Anna Maria Adwokat
  Ul. Krakowska 37
  45-018 Opole (opolskie)

  Profesjonalna obsługa, fachowa pomoc. Adwokat oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych i prawnych z zakresu prawa karnego, cywilnego, cywilnego, rodzinnego i gospodarczego.