Kancelaria Notarialna Adam Bojko

Ozimska 2/1
45-057 Opole (opolskie)

Strona internetowa: http://notariusze.opole.pl/
tel: 77 557 20 63
Tagi: opole, notariusz, notariusze, kancelaria notarialna, akt notarialny, poświadczenie, spadek, testament

Opis/Usługi:
Notariusz przy dokonywaniu czynności notarialnych zobowiązany jest czuwać nad należytym zabezpieczaniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne.
Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie kancelarii. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, może to zrobić również w innym miejscu.
Czynności notarialne dokonane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego. Przeprowadza się je w języku polskim. Na żądanie strony notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym korzystając z pomocy tłumacza przysięgłego.
Notariusz przybliży Państwu w sposób jasny i rzeczowy wyczerpujące informacje w zakresie dokumentów i danych niezbędnych do dokonania czynności notarialnych, wysokości taksy notarialnej, jak również wysokości podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na notariuszu. Informacje oraz porady związane z czynnościami notarialnymi udzielane są przez notariusza bezpłatnie - zarówno w siedzibie Kancelarii, jak również telefonicznie i mailowo.Ważna informacja

 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne wizytówki

 • Kancelaria Notarialna Ewa Szydło Notariusz
  Kancelaria Notarialna Ewa Szydło Notariusz
  Zamkowa 6/4
  46-200 Kluczbork (opolskie)

  Notariusz Ewa Szydło dokonuje następujących czynności: sporządza akty notarialne, sporządza poświadczenia, akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza protesty weksli i czeków. GODZINY PRZYJĘĆ: poniedziałek - piątek: 8.00 - 17.00 sobota: 9.00 - 13.00

 • Tylka Iwona Kancelaria Notarialna
  Tylka Iwona Kancelaria Notarialna
  Ul. Prudnicka 14
  47-300 Krapkowice (opolskie)

  Notariusz dokonuje następujących czynności: sporządza akty notarialne, sporządza poświadczenia, akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza protesty weksli i czeków.

 • Stasz Piotr Kancelaria Notarialna
  Stasz Piotr Kancelaria Notarialna
  Ul. 1 Maja 9/62
  45-068 Opole (opolskie)

  Czynności notarialne dokonywane są przez notariusza w siedzibie kancelarii, jednakże istnieje możliwość dokonania ich w innym miejscu, jeśli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności (np. protokół zgromadzenia wspólników spółki...