Kancelaria Notarialna Natalia Tworek Notariusz


Piłsudskiego 1/3
37-200 Przeworsk (podkarpackie)

Strona internetowa: https://notariusz.przeworsk.pl/
tel: 723899449
fax: 16 677 42 24
Tagi: notariusz przeworsk, notariusz podkarpackie, notariusz rzeszów, notariusz jarosław, notariusz łańcut, notariusz tryńcza, notariusz gać, notariusz zarzecze, notariusz kańczuga, notariusz jawornik polski, notariusz adamówka, kancelaria notarialna, sprzedaż nieruchomości, kupno nieruchomości

Opis/Usługi:
Kancelaria Notarialna Natalia Tworek Notariusz mieści się w centrum Przeworska, przy ulicy Piłsudskiego 1 w lokalu numer 3, na parterze Domu Rzemiosła. Dzięki dogodnemu usytuowaniu dojazd do Kancelarii nie powinien sprawiać problemów. W pobliżu budynku znajduje się duży parking, umożliwiający zaparkowanie samochodu blisko wejścia.

Zapewniamy stronom czynności bezpieczeństwo obrotu prawnego, oferując obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych w ramach powszechnie obowiązujących przepisów prawa, z zachowaniem zasad etyki zawodowej oraz standardów i wymogów urzędu notariusza.

Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, dbając o to, aby realizowana czynność w najpełniejszym zakresie odpowiadała jego potrzebom i oczekiwaniom. W ramach dokonywanej czynności notarialnej zapewniamy porady prawne zarówno osobiście w siedzibie Kancelarii, jak i telefonicznie w godzinach urzędowania.

W celu ustalenia treści oraz formy czynności notarialnej, a także skompletowania niezbędnych dokumentów, prosimy o wcześniejszy kontakt z Kancelarią Notarialną w dogodny dla Państwa sposób (osobisty, telefoniczny, wiadomość e-mail). Pozwoli to na sprawne przeprowadzenie czynności notarialnej w ustalonym terminie. Wszelkie konsultacje, porady oraz informacje dotyczące czynności notarialnych są bezpłatne.Podobne wizytówki

 • Kancelaria Notarialna Dawid Galicki
  Kancelaria Notarialna Dawid Galicki
  Ul. Warszawska 16/10
  35-205 Rzeszów (podkarpackie)

  Notariusz Rzeszów

 • Monika Szyndak - Notariusz Rzeszów
  Monika Szyndak - Notariusz Rzeszów
  Lisa-Kuli 18/13
  35-025 Rzeszów (podkarpackie)

  Monika Szyndak to doświadczony i uprawniony notariusz zajmujący się sporządzaniem aktów notarialnych, przechowywaniem ważnych dokumentów, przedmiotów czy pieniędzy oraz spisem oświadczeń i protokołów na terenie Rzeszowa i okolic.

 • Kancelaria Notarialna Monika Szyndak Notariusz
  Kancelaria Notarialna Monika Szyndak Notariusz
  Ul. Lisa-Kuli 18/13
  35-025 Rzeszów (podkarpackie)

  Kancelaria mieści się naprzeciwko Galerii Graffica w centrum Rzeszowa