KANCELARIA PRAWNA DAWID KOKOT


Karola Miarki 10 A
42-700 Lubliniec (śląskie)

tel: 798-612-664
Tagi: tani prawnik, dawid kokot, dawid kokot prawnik, prawnik lubliniec, tani prawnik lubliniec, prawnik śląskie, mecenas lubliniec

Opis/Usługi:
Dawid Kokot prowadzi Kancelarię w mieście Lubliniec, w której zajmuję świadczeniem profesjonalnych usług prawnych, sporządzaniem opinii prawnych, umów, pism procesowych oraz wszelkich pism urzędowych dla osób prywatnych pomocy prawnej w pełnym zakresie obsługi prawnej , osób prawnych i podmiotów gospodarczych., przy czym w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności prawniczej poza siedzibą Kancelarii w domu, szpitalu, firmie klienta, musi być to jednak uwarunkowane szczególnymi okolicznościami bądź wymagać tego charakter czynności.
Poprzez kontakt telefoniczny z Kancelarią można uzyskać informację o wymaganych dokumentach, potrzebnych do sporządzenia pisma procesowego , opinii prawnej - umowy sprzedaży (mieszkanie Lubliniec, dom, działka) ustalić termin spotkania w celu złożenia dokumentów i podpisania , poznać koszty u prawnika - wysokość opłat kancelaryjnych sądowych i należnych podatków.Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku, przy czym praktykowane jest wcześniejsze telefoniczne ustalanie terminu i godziny spotkania z prawnikiem. Reprezentujemy również klientów przez wszystkimi Sądami

Codzienna praktyka, począwszy od najprostszych spraw w Sądach Rejonowych, poprzez bardziej skomplikowane procesy w Sądach Okręgowych, jak również wystąpienia w Sądach Apelacyjnych i , nauczyły mnie z jednej strony pokory, z drugiej zaś dały przede wszystkim niemały bagaż doświadczeń, który wykorzystuje w codziennej pracy.

Nie bez znaczenia jest też intensywna praca w trakcie postępowań przygotowawczych (śledztw) i to zarówno przed Prokuraturami wszystkich szczebli, jak i Policją oraz Sądami, które na tym etapie postępowania podejmują szereg istotnych z punktu widzenia interesów moich Klientów decyzji.

Doświadczenia wynikające z przebiegu kilkuset zakończonych postępowań karnych, w których występowałem, prowadzi do głębokiego przekonania, że każda sprawa jest inna, bo za każdą z nich stoi inny człowiek i jego los. Zaufało mi już kilkuset klientów. Wierzę, że nie zrobili tego bez powodu.

Coraz częściej zmieniające się przepisy, wprowadzanie ciągłych nowelizacji kodeksów, a także zmieniające się linie orzecznictwa sądowego w zakresie poszczególnych zagadnień prawnych rodzą we mnie przekonanie, iż w zawodzie prawnika istotna staje się/jest specjalizacja i ciągłe doskonalenie wiedzy w konkretnej dziedzinie prawa.
Ale nie tylko dlatego zajmuje się wyłącznie sprawami karnymi. Jest to dla mnie także pasja – po prostu lubię to, co robię, i zajmuje się tylko tym, na czym się znam. Na bieżąco na moim profilu Facebook znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące najczęściej spotykanych w naszej praktyce spraw, ale zapewniam, że nie boję się nowych wyzwań.Podobne wizytówki

 • Kancelaria Prawno-Podatkowa KAZUS
  Kancelaria Prawno-Podatkowa KAZUS
  Poniatowskiego 14
  41-706 Ruda Śląska (śląskie)

  Kancelaria Prawno-Podatkowa "KAZUS" z siedzibą w Rudzie Śląskiej świadczy usługi prawno-księgowe dla firm. Dodatkowo oferuje m.in.: porady prawne, pisma procesowe, reprezentacja sądowa, windykacja należności, dochodzenie odszkodowań, rozwody, aliment...

 • Trawka&Widera KTW Kancelaria Prawna Anna Kornecka-Trawka
  Trawka&Widera KTW Kancelaria Prawna Anna Kornecka-Trawka
  Ul. Starowiejska 11
  40-015 Katowice (śląskie)

  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych. Obsługa firm, prawo gospodarcze, cywilne, nieruchomości, sprawy lokalowe, reprezentacja przed sądami i innymi organami orzekającymi, pisanie pozwów i pism procesowych.

 • Tomasz Gruchała Sokrates-Lex-Kancelaria-Prawna
  Tomasz Gruchała Sokrates-Lex-Kancelaria-Prawna
  Ul. Szenwalda 8 Lok. 11
  41-303 Dąbrowa Górnicza (śląskie)

  Obsługa prawna osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.