Kancelaria Prawna TEMIDA Adwokat Gniewomir Jakubowski


Dąbrowskiego 44
35-036 Rzeszów (podkarpackie)

Strona internetowa: kancelaria-temida.pl
tel: 724-474-493
Tagi: Adwokat z Rzeszowa, Prawnik Rzeszów, Kancelaria Rzeszów

Opis/Usługi:
Kancelaria prawna Temida to instytucja z wieloletnim doświadczeniem. Zapewnia na polskim rynku kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstwom, a także klientom indywidualnym i instytucjom ze wszystkich sektorów gospodarki. Kancelaria zajmuje się tematami w zakresie prowadzenia m.in.: SPRAW KARNYCH I WYKROCZEŃ (przestępstwa w ruchu drogowym, przestępstwa gospodarcze), SPRAW RODZINNYCH (rozwód, alimenty, unieważnienie małżeństwa), SPORZĄDZANIE I OPINIOWANIE UMÓW (umów sprzedaży czy leasingu), SPRAW CYWILNYCH (ochrona własności, służebność), ODSZKODOWAŃ (poszkodowani w wyniku błędu medycznego), SPRAW SPADKOWYCH (stwierdzenie nabycia spadku), UPADŁOŚCI KONSUMENCKIEJ (uzyskanie zwolnienia z długu, ocena prawna sytuacji majątkowej).

Kancelaria prawna zapewnia rzetelną i skuteczną pomoc w zakresie prawnym. Stawia na indywidualne podejście do powierzonej sprawy, a priorytetem jest dobro klientów. Profesjonalni adwokaci podejmują się rozwiązywania zarówno problemów biznesowych jak i prywatnych. Kancelaria prowadzona jest w Rzeszowie i reprezentuje również klientów mieszkających poza granicami kraju w obszarze spraw, które dotyczą ich interesów w Polsce. Zapewnia całkowitą poufność powierzanych informacji. Posiada w zespole bardzo dobrych adwokatów.

Atutem jest możliwość skorzystania z szybkiej e-porady. W tym celu zalecamy skorzystanie z poniższego formularza:
https://kancelaria-temida.pl/e-porada-prawna/

Zapytania można kierować również bezpośrednio na adres: [email protected]
https://kancelaria-temida.pl/Podobne wizytówki

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Artur Ślemp
  Kancelaria Adwokacka adwokat Artur Ślemp
  Paderewskiego 1B/4
  35-328 Rzeszów (podkarpackie)

  Aktywność zawodowa Kancelarii koncentruje się na terenie Rzeszowa oraz Podkarpacia. Miejsce pierwsze wśród priorytetów Kancelarii zajmuje wysokie poczucie odpowiedzialności za korzystny przebieg powierzonych spraw. Zaangażowanie adwokata Artura Ślemp...

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna
  Ul. Targowa 3 Lok. 1
  35-064 Rzeszów (podkarpackie)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych oraz osób prawnych. Obszar działalności to głównie teren województwa podkarpackiego, jednakże możliwa jest również zdalna współpraca z klientami z całego kraju. Kance...

 • Adwokat Natalia Kozubal
  Adwokat Natalia Kozubal
  Karmelicka 3
  38-200 jasłoJ (podkarpackie)

  Adwokat Jasło | Porady prawne online | Darmowe porady prawne | Profesjonalna pomoc prawna, prowadzenie spraw na każdym etapie postępowania.