Kancelaria Prawnicza Katarzyna Izabela Franczuk


Batalionu AK "Karpaty", 1/173
00-712 Warszawa (mazowieckie)

Strona internetowa: prawnikfranczuk.pl
tel: 607277843

Opis/Usługi:
Jestem radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę kancelarię prawną w ramach której świadczę pomoc prawną w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, prawa pracy i prawa rodzinnego.
Przygotowuję pisma procesowe (pozwy, wnioski, apelacje), urzędowe, reprezentuję klienta w sądzie i na etapie przedsądowym.
Sporządzam i opiniuję projekty umów (umowy deweloperskie, o roboty budowlane, podwykonawcze, najmu i inne). Zajmuję się obsługą spółek prawa handlowego (założenie spółki, wnioski do KRS, obsługa organów statutowych).
Gwarantuję profesjonalizm i zaangażowanie w sprawy klienta.Podobne wizytówki

 • Kancelaria AMK - Adwokaci i Radcy prawni
  Kancelaria AMK - Adwokaci i Radcy prawni
  Ul. Giełdowa, 4C Lok. 26
  01-211 Warszawa (mazowieckie)

  Usługi w zakresie sporządzania opinii prawnych, przygotowywania pism przed procesowych, reprezentacji przed sądami powszechnymi. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, w związku z tym zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

 • Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Andrzej Paprota
  Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Andrzej Paprota
  Międzynarodowa 50a Lok. 10
  03-922 Warszawa (mazowieckie)

  Do zakresu działań kancelarii należą doradztwo prawne oraz doradztwo podatkowe. Nasi doświadczeni prawnicy zapewnią Państwu profesjonalną pomoc i wsparcie na każdym etapie postępowania. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsię...

 • Kancelaria LEGA ARTIS
  Kancelaria LEGA ARTIS
  Przasnyska 6A Lok 336A III Piętro
  01-756 Warszawa (mazowieckie)

  Kancelaria Lega Artis świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego, administracyjnego dla klientów indywidualnych oraz firm. Sporządzamy pisma procesowe, opinie, pozwy, sprzeciwy,...