Kancelaria Radcy Prawnego Adrian Łukasz Surawski

Ul. Wojska Polskiego 34
19-200 Grajewo (podlaskie)

tel: 530-440-208

Opis/Usługi:
Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych oraz gospodarczych. Ponadto prowadzi sprawy z zakresu prawa pracy, prawa karnego oraz administracyjnego.Ważna informacja

 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne wizytówki

 • Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Sielawa
  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Sielawa
  Ul. Grodzieńska 33
  16-010 Wasilków (podlaskie)

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Sielawa zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz osób prywatnych.

 • LEX Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Artemiuk
  LEX Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Artemiuk
  Al. Niepodległości 2A/5
  19-100 Mońki (podlaskie)

  Kancelaria Radcy Prawnego LEX Wojciecha Artemiuka (oddział w Mońkach) jest firmą prawniczą, ukierunkowaną na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji oraz osób fizycznych na terenie woj. podlaskiego.

 • LEX Kancelaria Radcy Prawnego
  LEX Kancelaria Radcy Prawnego
  Piękna 5/12L
  15-282 Białystok (podlaskie)

  Kancelaria LEX świadczy usługi w zakresie pełnej obsługi firm i osób fizycznych, w szczególności w dziedzinach prawa: - prawo cywilne, - prawo gospodarcze i handlowe, - prawo medyczne oraz dot. wyrobów medycznych, - ochrona własności przemysłowej, - ...