Kancelaria radcy prawnego i doradcy podatkowego Lidia Cieloch


Kielecka 4/2
31-526 Kraków (małopolskie)

Strona internetowa: http://cieloch.pl
tel: 509 218 297
Tagi: prawo podatkowe, prawo korporacyjne, prawo cywilne, odszkodowania, negocjacje

Opis/Usługi:
Od ponad 10 lat służymy wsparciem dla przedsiębiorców w prawnych i podatkowych aspektach ich działalności, pomagamy w sprawach wewnątrzkorporacyjnych, analizie i przygotowaniu projektów umów, w negocjacjach, w sprawach cywilnych i egzekucyjnych.

Specjalizujemy się w prawie podatkowym, szczególnie w aspektach podatkowego funkcjonowania grup kapitałowych, w tym sporządzaniu dokumentacji cen transferowych oraz tzw. optymalizacji podatkowej.

Ponadto reprezentujemy klientów na wszystkich etapach kontroli i postępowań podatkowych, zarówno przed organami podatkowymi jak i przed sądami administracyjnymi. Reprezentujemy klientów w sprawach odpowiedzialności osób trzecich (w tym członków zarządu osób prawnych) za zobowiązania podatkowe.Podobne wizytówki

 • Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Gruca
  Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Gruca
  Ul. Ppłk. Jana Dunin-Brzezińskiego 7/4
  32-400 Myślenice (małopolskie)

  Kancelaria świadczy usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym. Oferujemy elastyczne warunki współpracy. Każdą sprawę badamy rzetelnie i wnikliwie. Świadczymy pomoc prawną w następujących obszarach: - Reprezentacja przed sądami...

 • Monika Budziak Kancelaria Radcy Prawnego
  Monika Budziak Kancelaria Radcy Prawnego
  Kościuszki 23/18
  38-300 Gorlice (małopolskie)

  Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych m. in. w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i gospodarczych. Reprezentuje klientów przed sądami i organami administracji publicznej.

 • AD METAM Łukasz Obrał Radca prawny
  AD METAM Łukasz Obrał Radca prawny

  Kraków (małopolskie)

  Radca prawny specjalizujący się w prawie spadkowym (stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, zapis, itp.) oraz rodzinnym (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, itp.).