Kancelaria Radcy Prawnego i Kancelaria Kanoniczna Sylwia Jezierska


Relaksowa 13
20-819 Lublin (lubelskie)

Strona internetowa: https://kancelariajezierska.pl/
tel: 798248159
Tagi: adwokatkościelny, rozwódkościelny, radcaprawny, polisolokaty, Lublin

Opis/Usługi:
Kancelaria Radcy Prawnego / Kancelaria Kanoniczna Sylwia Jezierska świadczy usługi w zakresie obsługi klientów biznesowych i indywidualnych.

Nasza Kancelaria z zaangażowaniem podchodzi do każdego pojedynczego zlecenia powierzonego nam przez Klienta. W każdej sprawie dążymy do jak najlepszego zabezpieczenia interesu Mocodawcy.

Przed przyjęciem sprawy szczegółowo analizujemy i informujemy Klienta jakie są szanse na pozytywne zakończenie sprawy. W trakcie prowadzenia sprawy dbamy o należyty kontakt, na bieżąco informując o wszelkich czynnościach podejmowanych w jej toku.

Nasza Kancelaria ustala wynagrodzenie za prowadzenie sprawy w sposób jasny i przejrzysty dla Klienta. Wyceniana jest realna praca i konkretnie podejmowane czynności.

USŁUGI KANCELARII:
- Prawo cywilne
- Prawo rodzinne
- Prawo kanoniczne
- Prawo spadkowe
- Prawo pracy
- Prawo handlowe i gospodarcze
- Odszkodowania powypadkowe
- Dochodzenie należności z polis

- Porada Online -
Kancelaria Radcy Prawnego / Kancelaria Kanoniczna Sylwia Jezierska świadczy swoje usługi stacjonarnie na indywidualnie umówionych spotkaniach z Klientami oraz poprzez obsługę online. Kancelaria zapewnia zachowanie poufności przekazywanych informacji, które od momentu przesłania ich do Kancelarii objęte są tajemnicą radcowską.Podobne wizytówki

 • Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Morlewski
  Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Morlewski
  Zdzisława Jamrożka 6/2
  20-153 Lublin (lubelskie)

  Skuteczne dochodzenie odszkodowań z wypadków drogowych, prawo ubezpieczeniowe, odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie i zadośćuczynienie.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Sawicka
  Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Sawicka
  Szarych Szeregów 1b/26
  20-047 Lublin (lubelskie)

  Preferowane dziedziny pomocy prawnej to prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo cywilne w szczególności dochodzenie zadośćuczynienia i odszkodowania, prawo rodzinne.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Szewczyk-Kowalczyk
  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Szewczyk-Kowalczyk
  Ul.1 Maja 11
  24-150 Nałęczów (lubelskie)

  - usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, fundacji, stowarzyszeń oraz innych podmiotów; - porady prawne, sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych, opracowywanie projektów aktów prawn...