Kancelaria Radcy Prawnego Jermak Krzysztof


Ul. Św. Leonarda 1/20
25-311 Kielce (świętokrzyskie)

Strona internetowa: www.radcowie.kielce.com.pl
tel: 695270770
Szerokość geograficzna: 50.87655
Długość geograficzna: 20.63476
Tagi: sprawy cywilne, administracyjne, samorządowe, gospodarcze, pracownicze, odszkodowawcze, spadkowe, kompleksowa obsługa firm, spraw kadrowych, sporządzanie i opiniowanie umów, negocjacje, rozwody, egzekucja należności,

Opis/Usługi:
Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie przekształceń własnościowych i podmiotowych, obsługi kontraktów, spraw pracowniczych, problemów podatkowych i administracyjnych, spraw windykacyjnych i wszelkich odszkodowań etc.



Podobne wizytówki

 • Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Włoch
  Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Włoch
  Ul. Podgórska 12
  28-200 Staszów (świętokrzyskie)

  Kancelaria Radcy Prawnego świadczy wysokiej jakości usługi prawne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasza kancelaria zapewnia rzetelną i fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów prawych. Usługi prawne zarówno dla podmiotów gospod...

 • Kancelaria Radcy Prawnego Ilona Banasiewicz
  Kancelaria Radcy Prawnego Ilona Banasiewicz
  Ul. Długa 6 Lok. 14
  28-200 Staszów (świętokrzyskie)

  Prowadzimy bieżącą i kompleksową obsługę prawną firm. Udzielamy porad prawnych, opracowujemy opinie prawne, sporządzamy i negocjujemy umowy. Prowadzimy procesy sądowe i windykacje należności.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Helena Zapała
  Kancelaria Radcy Prawnego Helena Zapała
  Ul. Zagnańska 27
  25-528 Kielce (świętokrzyskie)

  Specjalizujemy się w doradztwie skierowanym zarówno do Klientów indywidualnych jak i do firm. Wszystkim naszym klientom oferujemy szeroką gamę usług.