Sęczkowski Synal Legal Group Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

Ul. Targowa 27
90-043 Łódź (łódzkie)

Strona internetowa: www.sslg.pl
tel: +48 42 307 18 92
Tagi: obsługa firm, prawo spółek, prawnik, łódź, radca prawny, kancelaria, prawo rolne, prawo żywnościowe, prawnik rolnika, prawnik biznesu

Opis/Usługi:
Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w prawnej obsłudze biznesu, prawie spółek, prawie nowych technologii i własności intelektualnej oraz nieruchomościach.

Łączymy tradycyjne specjalizacje z pasją do nowatorskich rozwiązań prawnych i biznesowych. Wierzymy, że poznanie i zrozumienie istoty Twojej działalności pozwoli nam na zapewnienie dla Ciebie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Wiedząc jak ważne są przejrzyste relacje, zawsze dotrzymujemy danego przez siebie słowa.

Naszym celem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej firmy. Działamy tak, abyś Ty mógł spokojnie i bez ryzyka odnosić sukcesy w swojej branży.

Wiedza oraz doświadczenie połączone z nieszablonowym podejściem do problemów prawnych pozwala nam opracowywać najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania. Systematycznie rozwijamy się dla Ciebie, tak aby być gotowym na ciągłe zmiany w otaczającej nas rzeczywistości prawnej.

W naszej pracy kierujemy się trzema głównymi zasadami. Priorytetem dla nas jest: poznanie Twoich potrzeb, zagwarantowanie przejrzystych relacji na każdym etapie współpracy oraz opracowanie i wdrożenie najkorzystniejszych rozwiązań.

Prawidłowa diagnoza Twoich potrzeb oraz przejrzyste relacje są dla nas kluczem do osiągnięcia oczekiwanego przez Ciebie rezultatu. Niezwykle ważne jest dla nas to, abyś miał pełną świadomość tego co nam zlecasz, co od nas dostaniesz oraz ile Cię to będzie kosztowało.

Opracowaniem najkorzystniejszych dla Ciebie rozwiązań zajmują się prawnicy wyspecjalizowani w poszczególnych dziedzinach prawa. Przyjęliśmy taki model pracy, abyś miał pewność, że znamy się na tym co robimy.

Dbamy o to, aby świadczone przez nas usługi były skrojone na miarę Twoich potrzeb. Na każdym etapie współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji, gotowi, aby doradzić, pomóc podjąć decyzję lub znaleźć rozwiązane Twojego problemu.Ważna informacja

 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne wizytówki

 • Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska
  Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska
  Plac Dąbrowskiego 2 Lok. 10
  90-249 Łódź (łódzkie)

  Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p. to kancelaria świadcząca usługi zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i osób fizycznych. Specjalizujemy się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych (reprezentujemy zarówno pracowników jak i pracod...

 • Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Krysiak
  Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Krysiak
  Zamkowa 36
  95-200 Pabianice (łódzkie)

  Kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych i przedsiębiorców.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Śliwińska
  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Śliwińska
  Wyszyńskiego 7/24
  95-200 Pabianice (łódzkie)

  Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych jak również dla podmiotów gospodarczych, fundacji, stowarzyszeń. Priorytetem Kancelarii jest zagwarantowanie profesjonalnej obsługi prawnej. Gwarantujemy wysokie standardy postępowani...