Kancelaria radców prawnych


Ul. Jagiellońska 90 Lok. 6
70-437 Szczecin (zachodniopomorskie)

Strona internetowa: http://www.ikancelaria.eu
tel: 91 307 01 41
Tagi: prawo, szczecin, adwokat

Opis/Usługi:
Nazywamy się Mariusz Ciaś i Piotr Budek i naszym interesantom zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa prawnego. Prowadzimy obsługę prawną klientów indywidualnych i biznesowych. Naszym fundamentalnym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Zależy nam przez cały czas na udanej kooperacji. Nasze zasadnicze specjalizacje to prawo cywilne, rodzinne, w tym także spadkowe, ponadto gospodarcze oraz podatkowe. Wiemy, w jaki sposób wspierać i do każdego zadania podchodzimy kompetentnie, ażeby mogli uzyskać Państwo obszerne odpowiedzi.Podobne wizytówki

 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Witkowska
  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Witkowska
  Ul. Belgijska 3a/12
  71-795 Szczecin (zachodniopomorskie)

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Witkowskiej z siedzibą w Szczecinie oferuje profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych. Doradztwo prawne oferowane osobom fizycznym pol...

 • Zakowski.eu Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Żakowski
  Zakowski.eu Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Żakowski
  Ul. Reja 9 Lok. 4
  71-561 Szczecin (zachodniopomorskie)

  Specjalizujemy się w doradztwie skierowanym zarówno do Klientów indywidualnych jak i do firm. Wszystkim naszym klientom oferujemy szeroką gamę usług.

 • Wojtaszak Jacek Kancelaria Radcy Prawnego
  Wojtaszak Jacek Kancelaria Radcy Prawnego
  Ul. Grunwaldzka 1 B
  74-400 Dębno (zachodniopomorskie)

  Porady prawne, przygotowanie pism, umów, opinii prawnych, reprezentacja przed sądami i urzędami. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.