Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Witkowska


Ul. Belgijska 3a/12
71-795 Szczecin (zachodniopomorskie)

Strona internetowa: www.magdalenawitkowska.pl
tel: +48 605 696 768
Szerokość geograficzna: 53.459907
Długość geograficzna: 14.544717
Tagi: radca prawny, szczecin, witkowska, porady prawne, prawnik

Opis/Usługi:
Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Witkowskiej z siedzibą w Szczecinie oferuje profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych.

Doradztwo prawne oferowane osobom fizycznym polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, zastępowaniu strony w postępowaniu sądowym, egzekucyjnym i administracyjnym oraz na opiniowaniu i sporządzaniu projektów umów cywilnoprawnych, a także na prowadzeniu negocjacji.

Obsługa podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych, jaką oferuje Kancelaria, polega na kompleksowej obsłudze prawnej instytucji lub osoby prawnej, a w szczególności w zakresie tworzenia i opiniowania umów cywilnoprawnych, decyzji administracyjnych, tworzeniu i przekształcaniu spółek, dochodzeniu roszczeń, a także reprezentowaniu interesów pracodawcy w sprawach pracowniczych i ubezpieczeń społecznych, oraz na biernej obsłudze firm związanych z ubezpieczeniami majątkowymi i osobistymi.Podobne wizytówki

 • Zakowski.eu Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Żakowski
  Zakowski.eu Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Żakowski
  Ul. Reja 9 Lok. 4
  71-561 Szczecin (zachodniopomorskie)

  Specjalizujemy się w doradztwie skierowanym zarówno do Klientów indywidualnych jak i do firm. Wszystkim naszym klientom oferujemy szeroką gamę usług.

 • Wojtaszak Jacek Kancelaria Radcy Prawnego
  Wojtaszak Jacek Kancelaria Radcy Prawnego
  Ul. Grunwaldzka 1 B
  74-400 Dębno (zachodniopomorskie)

  Porady prawne, przygotowanie pism, umów, opinii prawnych, reprezentacja przed sądami i urzędami. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

 • Witkowski Arkadiusz Kancelaria Radcy Prawnego
  Witkowski Arkadiusz Kancelaria Radcy Prawnego
  Ul. Królowej Jadwigi 21 Lok. 14
  70-262 Szczecin (zachodniopomorskie)

  Potrzebujesz pomocy radcy prawnego? - zapraszamy do kontaktu. Zadaniem kancelarii jest udzielenie wsparcia prawnego bez względu na charakter zgłoszonej sprawy. Pomagamy również w przypadku skomplikowanych problemów prawnych, których rozwiązanie wymag...