Kuna Józef Radca Prawny

Ul. Konopnickiej 8 A
38-500 Sanok (podkarpackie)

tel: 13 464 98 90
Szerokość geograficzna: 49.56221
Długość geograficzna: 22.18649
Tagi: doradztwo prawne, sprawy sądowe, reprezentowanie,

Opis/Usługi:
Kancelaria oferuje swoim klientom wysoki poziom specjalizacji, kompleksową obsługę prawną oraz wysokie standardy podejmowanych działań zapewniając każdemu Klientowi poczucie komfortu. Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i klientów indywidualnych w zakresie różnych dziedzin prawa, w szczególności prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, pracy, administracyjnego.Ważna informacja

 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne wizytówki

 • Konsultant Kancelaria Radcy Prawnego Adam Dachowski
  Konsultant Kancelaria Radcy Prawnego Adam Dachowski
  Ul. Kochanowskiego 5
  38-200 Jasło (podkarpackie)

  Kancelaria radcy prawnego - specjalizujemy się w doradztwie skierowanym zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Wszystkim naszym klientom oferujemy szeroką gamę usług prawnych.

 • Kinga M. Bieniasz Kancelaria Radcy Prawnego
  Kinga M. Bieniasz Kancelaria Radcy Prawnego
  Ul. Lenartowicza 9 Lok. 12
  35-051 Rzeszów (podkarpackie)

  Potrzebujesz pomocy radcy prawnego? - zapraszamy do kontaktu. Zadaniem kancelarii jest udzielenie wsparcia prawnego bez względu na charakter zgłoszonej sprawy. Pomagamy również w przypadku skomplikowanych problemów prawnych, których rozwiązanie wymag...

 • Kancelaria Radcy Prawnego Władysław Janusz Rogóż
  Kancelaria Radcy Prawnego Władysław Janusz Rogóż
  Ul. Głaszczki 8
  39-200 Dębica (podkarpackie)

  Kancelaria radcy prawnego - specjalizujemy się w doradztwie skierowanym zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Wszystkim naszym klientom oferujemy szeroką gamę usług prawnych.