Leśniak i Żurek Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.

Ul. Stankiewicza 4
38-500 Sanok (podkarpackie)

tel: 664739648
Szerokość geograficzna: 49.57344
Długość geograficzna: 22.1655
Tagi: radca prawny, kancelaria prawnicza, proces, postępowanie sądowe, prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo przewozowe, prawo spółek handlowych, prawo pracy,

Opis/Usługi:
Potrzebujesz pomocy radcy prawnego? - zapraszamy do kontaktu. Zadaniem kancelarii jest udzielenie wsparcia prawnego bez względu na charakter zgłoszonej sprawy. Pomagamy również w przypadku skomplikowanych problemów prawnych, których rozwiązanie wymaga nie tylko wysokich kwalifikacji zawodowych, ale i profesjonalnego podejścia.Ważna informacja

 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne wizytówki

 • Leszczak Jacek Kancelaria Radcy Prawnego
  Leszczak Jacek Kancelaria Radcy Prawnego
  Ul. Franciszkańska 22/4
  37-700 Przemyśl (podkarpackie)

  Porady prawne, przygotowanie pism, umów, opinii prawnych, reprezentacja przed sądami i urzędami. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

 • Kwiatkowska Magdalena Kancelaria Radcy Prawnego
  Kwiatkowska Magdalena Kancelaria Radcy Prawnego

  39-400 Tarnobrzeg (podkarpackie)

  Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, ubezpieczeń majątkowych, społecznych, itp. Zapraszamy do współpracy.

 • Kuta Mirosław Kancelaria Radcy Prawnego
  Kuta Mirosław Kancelaria Radcy Prawnego
  Partynia 142
  39-310 Partynia (podkarpackie)

  Kancelaria radcy prawnego - specjalizujemy się w doradztwie skierowanym zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Wszystkim naszym klientom oferujemy szeroką gamę usług prawnych.